Dofinansowanie do kolektorów słonecznych!

Kupując w naszej firmie kolektory słoneczne w zestawie solarnym służącym do przygotowania ciepłej wody użytkowej lub wspomagania centralnego ogrzewania można uzyskać dofinansowanie, które może wynieść nawet 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji, ale nie wiecej niż 2 500 PLN do m2 kolektora słonecznego montowanego na dachu naszego budynku.
Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa wszystkie dokumenty wymagane do uzyskania dotacji na montaż kolektorów słonecznych oraz kompleksowo zrealizujemy inwestycje zapewniając wysoką jakość produktów oraz profesjonale wykonawstwo.
Zapewniamy, że montowane przez nas kolektory słoneczne spełniają wszelkie rygorystyczne normy, a nasza firma posiada stosowne uprawnienia wymagane do otrzymania dofinansowania w wysokości 45%. Dzięki naszym ekipom montażowym realizacja inwestycji nawet w najdalszych miejscach Polski nie sprawia nam najmniejszych problemów.

Beneficjenci, czyli kto może uzyskać dofinansowanie:

 1. Osoby fizyczne posiadające prawo do dysponowania jednorodzinnym lub wielorodzinnym budynkiem mieszkalnym, któremu służyć mają zakupione kolektory słoneczne;
 2. Wspólnoty mieszkaniowe instalujące kolektory słoneczne na własnych budynkach wielolokalowych (wielorodzinnych), z wyłączeniem odbiorców ciepła z miejskiej sieci cieplnej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej lub zasilania centralnego ogrzewania.

System solarny - 5 kroków do "słonecznej" energii w Twoim domu:

 1. Skontaktuj się z nami
  Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obniżenia kosztów zakupu i montażu instalacji solarnej.
  Ustalimy termin wizji lokalnej miejsca inwestycji, przygotujemy kosztorys a następnie wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do uzyskania 45% dofinansowania na zakup i montaż instalacji solarnej.
 2. Złóż wniosek w banku o kredyt z dofinansowaniem 45%
  Preferencyjnych kredytów na zakup kolektorów słonecznych udzielają banki, które podpisały odpowiednią umowę z NFOŚiGW . Należy pamiętać , że dotacja możliwa jest tylko poprzez kredyt bankowy . Okres kredytowania do lat 5 .
 3. Montaż systemu solarnego
  Po zaakceptowaniu dokumentacji przez bank przystąpimy do montażu instalacji solarnej we wcześniej uzgodnionym terminie.
 4. Podpisanie dokumentacji końcowej
  Po zrealizowanej inwestycji podpiszemy protokoły odbioru informujące o ukończeniu montażu instalacji solarnej, które nasza firma przekaże do banku.
 5. Otrzymanie dofinansowania
  Teraz NFOŚiGW dokona spłaty 45% Twojego kapitału bankowego a Ty możesz cieszyć się oszczędnościami i komfortem użytkowania Twojego systemu solarnego.

Lista banków na terenie działania firmy Solar-Serwis:

 1. Bank Ochrony Środowiska Koszalin
 2. Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. zrzeszający banki spółdzielcze na naszym terenie :
  • SGB – centrala –w  Koszalinie, ul. Armii Krajowej 8, tel. 94 347 60 18
  • Bałtycki Bank Spółdzielczy w Darłowie, ul. Bogusława X-go 3, tel. 94 314 36 42,
   oddziały: Koszalin, Trzebiatów, Bobolice, Kołobrzeg, Szczecinek
  • Bank Spółdzielczy w Sławnie, ul. Kopernika 5 , tel. 59 810 33 35,
   oddziały: Biały Bór, Malechowo, Polanów, Sianów, Kobylnica
  • Bank Spółdzielczy w Ustce ul. Marynarki Polskiej 38, tel. 59 815 26 00,
   oddziały: Dębnica Kaszubska, Słupsk, Główczyce, Kępice, Postomino