Serwis instalacji

Serwis instalacji solarnych

Wychodząc na przeciw potrzebom rynku solarnego  nasza firma utworzyła specjalny dział, który zajmuje się serwisem instalacji solarnych i kolektorów słonecznych. Nieprawidłowo zamontowany kolektor słoneczny oraz często popełniane błędy montażowe wpływają na negatywną opinię Inwestorów co do działania całej instalacji.

Należy pamiętać, że instalacje solarne wymagają corocznych przeglądów dzięki którym serwisant jest w stanie w miarę szybko podjąć działania zmierzające do usunięcia ewentualnej awarii. Kolektory słoneczne to urządzenia nagrzewające się do ekstremalnie wysokich temperatur dlatego też przeglądów i serwisów powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami. Działamy na rynku głównie lokalnym (woj.zachodniopomorskie i pomorskie) dzięki czemu naszym klientom zapewniamy stały 24-godzinny serwis.  

Monitoring instalacji on-line

Dla bardziej wymagających klientów, dużych i rozbudowanych instalacji stworzyliśmy ofertę którą jest monitoring pracy instalacji solarnej 24h/dobę. W przypadku awarii lub nieprawidłowej pracy systemu solarnego lub chęci dokonania zmian nastaw parametrów jesteśmy w stanie wykonać te czynności zdalnie  co sprawia, że reakcja serwisowa jest niemal natychmiastowa.